Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Longlife Fabric

Longlife – nová generace snadnočistitelných látek

 

Longlife od Microfibres® - slib je slib

Longlife je zcela nově vyvinutá potahová látka, která splňuje nejvyšší nároky. Nákladnými vývojovými pracemi vyvinuli v Microfibres® výzkumných laboratořích pokrokovou látku, která má extrémně dlouhou životnost, je velmi měkká a jednoduchá v péči. Tak v sobě tato revoluční potahová látka spojuje všechny výhody a tak předčí všechna očekávání – přirozeně tak může tato látka nést název Longlife.

 

Longlife od Microfibres® - 5 let záruka pro Vaši jistotu

Důvěra je důležitá, ale kontrola je důležitější. Proto je Longlife potahová látka podrobena co nejpřísnějším zkušebním kritériím. A proto Vám rádi poskytneme 5 let záruku na všechny důležité vlastnosti, jako jsou snadná péče, stálobarevnost a odolnost proti tvorbě žmolků.

 

Longlife od Microfibres® - nezávadná pro životní prostředí

Neustále se snažíme, aby byla dodržena všechna opatření potřebná pro nezávadnost k životnímu prostředí, která byla námi dokonce předčena, abychom tak chránili naši zemi i pro budoucí generace. Samozřejmě tak Longlife potahová látka splňuje všechna přísná kritéria Öko Tex Standard 100 a je nositelem Pečeti pro „důvěryhodné textilie“, která je celosvětovým synonymem pro zodpovědnou výrobu textilií.

 

Longlife od Microfibres® - extrémně měkký povrch pro skvělý pocit

Longlife poskytuje zcela nový, nadmíru příjemný měkký povrch. Vysokojakostní mix materiálů z bavlny a polyesteru propůjčuje látce takřka neuvěřitelnou měkkost a hebký povrch. Vychutnejte si tento luxus a zcela nový pocit s Longlife potahovou látkou.

 

Longlife od Microfibres® - úžasně jednoduchá péče

Longlife nedává skvrnám žádnou šanci – ať už pokrmům nebo nápojům jako jsou mléko, káva, víno, čokoláda, kečup, šťáva a další.  Také propiska, rtěnka a podobné. Všechny tyto skvrny odstraníte jen vodou a mýdlem beze zbytku. Funguje to jednoduše. Navlhčete houbu nebo čistící tkaninu mýdlovým roztokem. Krouživými pohyby odstraňte jednoduše skvrnu. Vysušte vlhkou plochu ručníkem a vykartáčujte vlas jemným kartáčkem, aby se obnovila struktura materiálu. Neumisťujte Váš sedací nábytek na přímé sluneční záření. Použití rozpouštědel, odlakovače, impregnací nebo čistícího benzínu může látku poškodit.

 

Longlife od Microfibres® - extrémně odolná

V krajně náročných testech prokázali inženýři z Microfibres® velmi vysokou odolnost materiálu. Longlife potahová látka obstála tyto extrémně tvrdé testy odolnosti díly hodnotě oděru více než 100 000 otáček a splňuje tím ty nejvyšší nároky na odolnost a dlouhověkost.

 

 

 

Vzorník | Longlife látky

 

Creme    Lachs

Creme                                                                         Caramel                                             Lachs

Sand  Rost  Ziegel

Sand                                                                              Rost                                                Ziegel

Grun  Braun  Schoko

Grun                                                                            Braun                                                Schoko

Graphite  Latte  Snow

Graphite                                                                        Latte                                                   Snow