Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Firma

Sídlo:

Marek Novák

Zalešanská 727, 190 16 Praha 21

IČO: 73313483

DIČ: CZ8109035418

TEL.: 00420 775 308 182

E-mail: obchod@kozenesoupravy.cz

 

Prodejny Vinohradská a Mokřanská jsou zrušeny. 

 

 

Kontakty zde uvedené jsou pro zákazníky. Nejsou určeny pro nabídky investic, pojištění a pod.!

 


 

Sedací soupravy - kožené sedačky:

Nabízíme Vám výběr z  široké nabídky kožených  a látkových sedacích souprav
nejrůznějších modelů a provedení (klasické, moderní, rustikální, ratanové, retro). V našem internetovém katalogu naleznete informace o rozměrech, možnostech provedení, barvách a cenách sedaček, pohovek.

 

Je velmi důležité, aby sedačka vytvářela designově harmonický celek s Vašim domovem. Proto u nás naleznete přes 100 sedacích souprav v pestré škále barev s širokými možnostmi provedení a rozměrů. Kvalitní a designově propracované modely nabízíme i za velmi příznivé ceny. Pokud přesto nenaleznete sedací soupravu, která by odpovídala Vašim požadavkům, rádi Vám dle Vašeho návrhu zajistíme zakázkovou výrobu na míru.  

 

Dodací lhůty sedacích souprav se pohybují dle výrobce a období  v rozmezí 6-8 týdnů.  

 

Doprava sedacích souprav je zdarma po celé ČR včetně vynesení až do Vašeho pokoje a
postaráme se i o vybalení sedací soupravy a odvoz obalového materiálu. Rozvoz zdarma neplatí pro soupravy v akci, slevě nebo výprodeji (doprava po celé ČR 1000,-). 

 

Zakázková výroba, kterou zajišťujeme, zahrnuje i atypické sestavy sedacích souprav.  

 

Outlet sedacích souprav - nové německé sedací soupravy ze starších a končících kolekcí se slevou.  

 

Kosmetika k péči o koženou sedací soupravu je velkou nezbytností. Proto nabízíme kvalitní kosmetiku německých firem HG, Poliboy, Collonil a Lck, která výrazně prodlouží životnost Vaší kožené sedací soupravy.  

 

Kůže, ze kterých jsou vyráběny námi nabízené sedací soupravy, pocházejí z Itálie, Německa, Jižní Ameriky a Indie a jsou o síle 0,9 až 1,5 mm. Kromě klasické kůže můžete vybírat i z vysoce kvalitních kůží LongLife. Více informacích o jednotlivých kůží naleznete v katalogu. 

 

 

Látka je další možností při výběru Vaší sedací soupravy. Pokud byste si rádi zachovali komfort údržby, který poskytuje kůže, a přitom byste pro Váš sedací nábytek raději volili látku, nemusíte již činit kompromisy. Nabízíme Vám vysoce jakostní látku nové generace NovaLife, LongLife, EnoaAlcantara. Samozřejmě nabízíme široký výběr i z klasických látkových potahů. Více informací o jednotlivých látkách naleznete v katalogu.

 

Comfort system je řešením pro náročné zákazníky. Uvažovali jste již o možnosti pořídit si sedací soupravu s anatomicky a ortopedicky tvarovanými zádovými opěrkami? Dokážete si představit tu úžasnou komfortní flexibilitu, kterou Vám poskytnou funkce nastavitelné výšky zad Vaší sedací soupravy?  Prohlédněte si tyto i další funkce v našem katalogu!

 

Výrobci námi nabízených sedacích souprav jsou výhradně německé firmy. Pět ze šesti našich výrobců jsou dokonce nositeli významného německé ocenění kvality „Zlaté M“. Zaručujeme Vám tak nejvyšší možnou kvalitu. Více informacích o jednotlivých výrobcích a známce kvality „Zlaté M“ naleznete v našem katalogu u každé sedací soupravy.

 

Možnosti objednání: 1) osobně v naší prodejně, 2) e-mailem, 3) faxem

 

Filozofií naší firmy je poskytnout našim zákazníkům vysoce kvalitní nábytek za přijatelnou ceny. A jelikož náklady na provoz prodejny se vždy odrážejí na ceně výrobků, nenajdete nás v nákupních centrech, ale v příjemném prostředí rodinného domu. Naše produkty rovněž nakupujeme přímo u výrobce bez účasti třetí strany. Jako naše dodavatele jsme si zvolili výhradně německé firmy se zvučnými jmény ve svém oboru a s dlouholetou tradicí výroby sedacího nábytku, čímž Vám zaručujeme prvotřídní kvalitu.  

 

E-shop: přes eshop lze nakoupit přípravky pro kůži, látku domácnost. Sedací soupravy v akci nebo výprodeji a objednat stoly nebo židle.

 

Náš kvalitně vyškolený personál Vám velmi rád zodpoví všechny Vaše dotazy a poradí s výběrem té pravé sedací soupravy pro Vás i s následnou péčí o ni.