Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Max Winzer | sedačky

 

 

 

 

 

Filozofie firmy

Naše cíle se zaměřují na spokojenost našich zákazníků.Jako rodinný podnik existujeme v Německu již více jak 60 let a po celou dobu jsme v naší činnosti, výrobě nábytku, velmi úspěšní.K tomu klademe vysoké nároky na naše dodavatele a velký význam na úzkou spolupráci s nimi. Především nám ale jde o vaši spokojenost, našich zákazníků, a proto neustále kontrolujeme i naše prodejce, staráme se o jejich dobré znalosti našich produktů a korigujeme jejich ceny - chceme, aby si ten požitek z našich sedaček prvotřídní kvality, mohl dopřát opravdu každý!

 

Jsme přátelští k životnímu prostředí
- používáme pouze laky, lepidla a mořidla, která nepoškozují životní prostředí
- balící fólie jsou z polyetylenu, biologicky rozložitelné
- všechny vzniklé odpadní produkty jsou od sebe odděleny a opět použity
- zbylé látky a kůže jsou využity v jiných továrnách
- zbylý polyetylen vracíme zpět k využití dodavatelům
 

Kolekce

Naše firma se pyšní významným oceněním "Zlaté M" - německý nábytek se známkou kvality. Z naší patety pruduktů si můžete vybírat od klasických až po vysoce nadčasových stylů. Ojedinělá a rozmanitá funkčnost kolekcí Win Classic Royal a Ambiente Royal System nadchne všechny klasicky založené zákazníky svou viditelnou elegancí a individuálností. Best Age Classis System

je speciálně vyvinut a koncipován pro starší zákazníky, kterým poskytuje výjmečný komfort. Náročný zákazník si z naší nabídky jistě vybere některý z rustikálních modelů, v kůži či látce s kombinací velmi kvalitně zpracovaného dřeva. K funkcím, které nabízíme, patří i systém pomoci při vstávání, bederní opěra páteře či vyhřívání sedáků. Ale samozřejmě vám nabízíme i klasické funkce jako nastavitelné části sedačky, vyklápěcí stůl (ukrytý v opěradle) nebo postelovou funkci. Kromě našich standardních programů, samozřejmě nabízíme i možnost realizace vašich individuálních přání.

 

Historie firmy

Max Winzer, zakladatel firmy Winzer Polstermöbel, se narodil 25.11. 1913 v Gräfendorf bei Herzberg v Německu. 15.8. 1945 založil v Untersiemau malou výrobnu, kde ze začátku jen opravoval nábytek. Od roku 1946 začal produkovat své první vlastní modely. Jeho solidní ručně vyráběný nábytek začal být velmi žádaný a oceňovaný. To mělo za následek velký vzrůst zakázek a také nutnost přijmout do firmy první zaměstnance. Diky své píli a jeho obětavé manželce jeho firma a úspěch během následujících deseti let rapidně vzrostl. Obchod a výroba si také vyžadovaly čím dál větší prostory. V roce 1954 nabývá Max Winzer nové pozemky, které zaujímají nynější sídlo továrny. V srpnu 1955 zde vzniká obytný dům a výrobní hala. O čtyři roky později byly existující budovy rozšířeny o další přístavby. Skvělá situace firmy a její prozíravé vedení posunulo chod firmy opět výrazně kupředu. V letech1963 a1964 jsou přistavěny další pomocné budovy jako sklad, vzorková místnost a je částečně zastřešen dvůr. V letech1966 a1967 vzniká nový obytný dům rodiny Winzer. Z jejich bývalého obytného domu tak může vzniknout první administrativní budova. O rok později přichází nutnost postavit nové dílenské budovy. Produkce stále roste, jsou přijímáni noví zaměstnanci. V roce 1971 jsou vedle prvních provozních budov postaveny nové sklady a výrobní budovy, v roce 1974 pak i lakovna. Ve stejném roce jsou rozšířeny kancelářské budovy a dílenské haly. Už v roce 1975 jsou budovy rozšířeny o expediční prostory a zakládá se také expediční činnost. V roce 1989 se prostory opět rozšiřují o nové společenské, kancelářské a produkční místnosti. Také vzorkovna je zvětšena. 28.6. 1989 Max Winzer umírá ve věku 75 let. po jeho smrti v letech1991 a1992 je továrna rozšířena o nové výdejní a výrobní haly. V roce 1996 jsou stávající prostory kompletně zrekonstruovány, nové prostory jsou přistavěny. Vzniká i nové velké parkoviště. 29.8. 2003 je požárem zcela zničena lakovna. Její rekonstrukce byla dokončena v listopadu 2003. Nynejší lakovna je na nejvyšší technické úrovni, provoz mohla započít v červnu 2004. nyní pracuje v továrně Herbert, Elfriede, Claudia a Markus Winzer plus dalších cca 100 zaměstnanců v administrativě a výrobě. Vedoucími společnosti Max Winzer Polstermöbel jsou v současné době Herbert a Markus Winzer. Právě oni se zasloužili o expanzi nábytku Winzer do všech evropských zemí, ne jenom do Německa.

 

www.max-winzer.de