Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Lck | kosmetika

 

Péče a údržba

Profesionální a pravidelná péče a údržba uchrání kůži před zašpiněním, vysušením a vyblednutím. Nabízíme Vám kolekci prostředků pro péči o kožený i textilní potah Vaší sedací soupravy. S produkty německé firmy LCK udržíte potah Vaší sedací soupravy jako nový.

 

Produkty pro péči o kožený a čalouněný nábytek

Kůže je přírodní materiál a dodává moderní charakter Vašemu bydlení. Její měkkost, schopnost dýchat a její přirozenost jsou její výhody oproti jiným čalounickým materiálům. Navíc, Vaše kožené čalounění bude skutečným přítelem svou dlouhou životností a odolností. Preventivní péče je nejlepší péče… a v tom potřebuje kůže vaši pomoc. Stejně jako lidská kůže, kůže vaší sedačky si může udržet své charakteristické vlastnosti při každodenním používání s Vaší malou pomocí. Profesionální a pravidelná péče a údržba uchrání kůži před zašpiněním, vysušením a vyblednutím. Toto je důležité, abychom udrželi krásu a vlastnosti kůže. Čalounická kůže je mnohem náročnější a kvalitnější než např. obuvnická kůže. Má mnohem přírodnější povrchovou úpravu a její póry jsou otevřenější pro dýchání. Z tohoto důvodu není většina „vše v jednom“ produktů pro údržbu kůže vhodných a mohou dokonce poškodit strukturu kůže.

Firma LCK vyvíjí své produkty ve spolupráci s koželužnami a hlavními výrobci čalouněného nábytku. Proto její výrobky nabízí přesně to, co kůže potřebuje: čištění bez vysoušení a udržování tak, aby se zachovalo obarvení, intensita barev a jemnost kůže. Je také důležité připomenout, že výrobky LCK neobsahují žádná rozpouštědla ani silikon.

 

PURATEX je systém pro údržbu a péči o všechny textilní čalouněné povrchy. Žádný jiný nábytek není tak často používaný v každodenním životě jako čalouněný nábytek. Z toho důvodu by nemělo být opomíjeno pečlivé čištění a řádná péče. Řada výrobků PURATEX od firmy LCK je vytvořena pro udržení krásy textilního čalounění. Navíc nabízí vhodné čističe pro odstranění různých typů skvrn.

Ze zkušenosti víme že: není nic horšího než nevhodné čištění špatným přípravkem. Proto LCK vyvinula účinné a snadno použitelné přípravky pro čištění a údržbu všech textilních čalouněných povrchů – mikrovlákna, bavlna, ploché tkaniny nebo sametové látky.