Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Novalife

Již žádný problém  !

1. jednoduchá a nekomplikovaná péče

2. skvrny lze odstranit - bez chemie - jednoduše vodou

3. mnoho vysoce aktuálních barev  

4. přijímně teplá, měkká a hebká na dotek

5. dlouhá životnost

 

Novalife®

 

novalife® – jednoduše ta nejlepší látka

 

Tato látka vás přesvědčí a nadchne. Spolu s ní přichází do vašich pokojů naprostá inovace ve vývoji tkanin. Dlouhá léta intenzivního vývoje umožnila vznik této látky, která v sobě kombinuje úžasnou měkkost, praktické vlastnosti kůže a vysokou odolnost. Novalife® je první látka, která se svou strukturou podobá kůži, na dotyk připomíná jemný samet a její povrch je tak odolný, že žádné skvrny nemají šanci. Stačí vám jen čistá voda a jemný ručník, a všechny skvrny půjdou pryč téměř samy.

 

 

 

Větší komfort plus individuální vnímání domova

 

Při vývoji této látky se kladl velký důraz také na to, aby vyvinutá Hightech vlákna poskytovala nejen prvotřídní komfort, ale aby i dotvářela individualitu vašich pokojů. Měkkost a přítulnost – s přirozeným leskem a příjemnou hřejivostí na dotek – charakterizují tuto látku a činí z ní vítaného hosta ve vaší domácnosti. Kromě množství různých barevných provedení, nabízí k vaší naprosté spokojenosti také optimální design.

 

 

Už žádné skvrny

Díky úspěšně vyvinutému materiálu vykazují všechny novalife® látky tyto vlastnosti: měkkost, stálobarevnost, stálost na světle a nesrovnatelnou pevnost. novalife® existuje ve třech provedeních:

 

novalife®-soft spojuje eleganci textury kůže s měkkým povrchem, který je příjemný
k pokožce.

 

novalife®-premium je materiál s klasickým nubukovým vzhledem, který je charakteristický svou pevností díky extrémně husté struktuře vláken.

 

novalife®-velvet zaujme svou výjimečně jemnou strukturou, luxusním hustým materiálem a nepřekonatelně komfortními vlastnostmi.

 

Přesto nezáleží na tom, jaké provedení si zvolíte, s novalife® látkami můžete volit svobodně a bez kompromisů, aniž byste museli ubrat ze svých požadavků na bydlení. S novalife® se již nemusíte více obávat skvrn. Všechny skvrny odstraníte kdykoli a jednoduše pouze vodou a jemným ručníkem. Ostatně, novalife® je vyhledávaným potahem i do restaurací a bank.

 

Přednosti novalife® látky:

- příjemně hřejivá, měkká a prodyšná

- jednoduchá a nekomplikované péče

- rychlé odstranění skvrn jen za použití vody – bez chemikálií!

- dlouhodobá stálost na světle

- čistění je přátelské k životnímu prostředí

- mimořádná odolnost proti oděru

- velký výběr moderních barev

- tři různá provedení struktury

- 5 let záruka na snadnou údržbu a stálost na světle

 

5 let záruka

Předpokladem k úspěšné reklamaci těchto látek je řádné ošetřování, stejně jako přesné
dodržování pokynů k péči.

 

U vysoce kvalitních látek jako je novalife® je během výroby standardně prověřována kvalita
a vlastnosti. Pokud by se přesto vyskytla závada materiálu, je nutné předložit u vašeho prodejce originál účtenky s vyplněným záručním listem. V tomto případě si můžete být jisti,
že ze strany výrobce se vám dostane co nejrychlejší vyřízení vaší stížnosti. Výběrem látky novalife® činíte volbu na dlouhá léta.

 

Výjimky v reklamaci:

Úmyslná či nesprávným jednáním vzniklá poškození či znečistění, která jsou vzniklá zanedbáním či nesprávnou péčí, stykem s textiliemi s nedostatečnou barevnou stálostí či barvivem, škody spáchané.

 

 

Rozdílné charakteristiky jednotlivých novalife® látek vypovídají o charakteru materiálu a
nepředstavují žádný rozdíl v základních vlastnostech, jako je zákaz použití cizích substancí, kterými se myslí na příklad impregnační prostředky, odstraňovače skvrn, laky na nehty a odlakovače, nebo jiné chemické prostředky vedoucí ke ztrátě všech výrobcem garantovaných vlastností, které jsou dané každodenním používáním, a jejich ztráta může vést k závadám jako je oděr, opotřebení dotykem s pokožkou či oblečením.

 

 

Péče

Používejte vodu. Navlhčete vodou čistý ručník a přejeďte jím přes skvrnu. Jemným třením bude skvrna z pórů odstraněna. Malé a lehké skvrny můžete také pokropit vodou a odstranit stejným způsobem jako je popsáno v předchozích větách.

 

Nepoužívejte žádné odstraňovače skvrn. Tím by zanikla vaše záruka.

Impregnace nebo jiné chemické produkty nejsou nutné. novalife® je látka, která má velmi vysokou odolnost sama o sobě. Skvrny jsou v domácnosti obvyklé. Mastné nebo jiné bílkovinné skvrny, jako jsou
například propiska, čokoláda, kečup, mléko, šťáva z ovoce, červené víno, obarvení vzniklé stykem s látkami s nedostatečnou barevnou stálostí (zvláště džíny), nejsou skvrny, které byly výše popsány. Ujistěte se, že je látka po každém praní a odstraňování skvrn řádně vysušena. (Škody, které jsou vzniklé následkem používání látky v mokrém či vlhkém stavu, nebudou uznány k reklamaci). Náhlá nehoda – s novalife® už žádný problém!

 

 

Rady k péči

- vodu používejte vždy jen s čistým savým ručníkem

- pravidelně vaši sedačku vysávejte. Používejte k tomu vysavač se speciálním kartáčem na   čalouněný nábytek.

- povlaky polštářů a jiné snímatelné části se mohou prát na 40 stupňů
  za použití lehkého pracího cyklu. Můžete přidat neutrální prací prostředek. Nepoužívejte bělení, nemačkejte mokrou látku. V sušičce sušte látku jen při nepatrné teplotě.

- žehlete pouze na rubové straně. Popřípadě můžete vlas učesat jemným kartáčem.

- Odstraňujte skvrny pouze vodou a jemným čistým savým ručníkem.
  Ve vlhkém stavu látku nekartáčujte. Ujistěte se, že je látka po vyprání a odstranění skvrny řádně vysušena. (Škody, které jsou vzniklé následkem používání látky v mokrém či vlhkém stavu, nebudou uznány k reklamaci).

 

 

     

28 Beige                             41 Ecru                                08 Hellbraun                    43 Mittelbraun

     

29 Dunkelbraun                 41 Schlamm                       40 Rot                                21 Terracotta

     

35 Burgunder                     24 Rost                                11 Hellgrau                       26 Grau

     
45 Dunkelgrau                   17 Anthrazit                           20 Schwarz                      18 Blau

      

22 Hellgrun                         03 Grun                                Kiwi                                   Orange

                           

Pink                                        Rose                                   Sahara                              Sand