Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Gruber Polstermöbel | sedačky

 

Gruber – filozofie

Vítejte u Gruber, vítejte doma!“, tak zní naše programová filozofie. Toto heslo je postaveno na tom, co mohou naše výrobky zákazníkům poskytnout – prvotřídní kvalita, komfort, špičkový design, přijatelná cena a také kvalitní servis, který poskytujeme jak našim obchodním partnerům, tak i zákazníkům.

 

Firma byla založena v rove 1927 jako výrobna kočárků a proutěného nábytku a v roce 1952 firma započala s výrobou polstrovaného nábytku. Sonnefeld byl zvolen jako sídlo firmy úmyslně, neboť Horní Franky mají ve výrobě vysoce jakostního nábytku dlouhou tradici. My v této tradici pokračujeme už několik desetiletí a za tu dobu se naše výrobky staly oblíbenými i za hranicemi Německa. Náš nábytek je i dnes bez výjimky vyráběn pouze v prostorách firmy Gruber. Na počátku firma neměla žádné zaměstnance, zato dnes je jich okolo dvou set. Tito lidé prošli prvotřídním zaškolením a denně pro vás s profesionalitou a obětavostí vyrábějí „nábytek s puncem z Německa“.

 

Záruka kvality  Gruber sedací nábytek tady s vámi existuje už řadu let. Proto u nás musí být neustále prováděna kontrola kvality, aby se k vám dostal takový nábytek, jaký od nás očekáváte. Řemeslná výroba je ve světe stále velmi ceněna, zvláště je-li doplněna i dlouholetou tradicí. V naší produkci se snoubí jednak prospěšnost pro vaše zdraví, výjimečná kvalita a použití pouze ekologických materiálů, které jsou přátelské k životnímu prostředí.Mezi prvotním prototypem a konečným modelem leží mnoho lidské práce. Své umění zde předvedou designéři,střihači látek, švadleny, čalouníci a kontroloři kvality. Všechny tyto pracovní postupy jsou výlučně ruční práce. Proto má každý kus nábytku svou duši. Je to jedinečné doplňování se ruční práce a techniky – základ pro vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich výrobků.Z těchto všech důvodů nám bylo uděleno „Zlaté M“ – pečeť kvality německého nábytku – aby si mohl být náš zákazník jistý, že si nepořizuje do svého domova jen něco, ale všechno, co mu může sedací nábytek nabídnout. Za tímto „Zlatým M“ Stojí 30 let výzkumů, laboratorních testů, praxe a vědecké práce. Což je výborný základ pro bezstarostný domov s osvědčeným nábytkem.

 

Gruber – kolekce

Traditionell – linie, která si vás získá nejen svým mimořádným pohodlím, ale i svým designem, který byl vytvořen tak, aby navozoval teplo domova. U této kolekce máte jedinečnou možnost vytvořit si svou sedačku sami! Zvolte si prošití, barvu a područky přesně takové, jaké se vám líbí! A pak jen stačí zavřít oči a relaxovat v pohodlí vašeho domova a vaší sedací soupravy.

 

Elegance – sedací nábytek jako umění. Obzvláště ušlechtile jsou zde propracovány dřevěné detaily. Společně s teplými tóny dřeva tak získává model svůj zvláštní a ojedinělý charakter. Náročně zpracovávané látky pak dotvářejí eleganci této linie.

 

New Line – nabízí moderní designové trendy v kombinaci s pohodlím. Čistý precizní tvar se zde spojuje s měkkými liniemi. Užitečné funkce a doplňky vytvářejí nadčasový vzhled této kolekce, která ho promítne do vašeho domova. Jistota správné volby pro moderní domov.

 

Ergowell – radost ze zdravého sezení

Svět se stále otáčí, někdy až příliš rychle, a my stojíme uprostřed tohoto kolotoče. Bohužel často na pokraji stresu. Toužíme po klidu a uvolnění našeho těla. Relaxace a načerpání nových sil jsou velmi důležité. A když se pak opřeme a odpočíváme, můžeme udělat také něco pro svá záda. Správné sezení je jednou z částí kvality našeho života!

 

Obzvláště důležitá je anatomická opora páteře a plotének. Nohy mají být lehce v úhlu a chodidla stát pevně na zemi. Nohy nedávejte přes sebe, neboť zatěžujete žíly.

 

Společnost Gruber má dlouholeté zkušenosti s vývojem polstrovaného nábytku. Všechny Ergowell modely mají pěti stupňové sedací pružiny a zaoblený podpůrný pás. Sedací nábytek dle ortopedicko-ergonomických směrnic pro radost ze zdravého sezení.

 

V takto konstruovaných sedačkách automaticky zaujmete posed, který zbavuje páteř a ploténky zátěže. Záda sama přilnou k opěrce a vy budete sedět správně. Učiníte tak dobrý skutek pro svoji páteř. Stehna jsou položena na sedáku, nohy jsou ideálně zkoseny. To vám také usnadní vstávání.

 

Toto výjimečné pohodlí vám nabízíme v bohaté rozmanitosti! Váš individuální Ergowell program se skládá ze cca sedmdesáti základních typů a vy si tak můžete sestavit vám vyhovující sedací sestavu. Vyhovíme jak malým, tak i velkým pokojům: od taburetů, přes čtyřmístné pohovky až po různě velké rohové sestavy. Kromě toho vám dáme na výběr z mnoha praktických funkcí, které může vaše sedací souprava obsahovat! A navíc si sami zvolíte barvu, prošití a tvar područek.