Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Ewald Schillig | sedačky

Ewald Schillig | Filozofie Vše co děláme, děláme se skutečným zájmem. Vysoký stupeň komfortu a atraktivní design také musí být funkční a cenově dostupný – takto vidíme náš vztah se zákazníkem a s designem. Tvoříme moderní kolekce, které jsou tak rozmanité, jako způsoby, kterými moderní lidé žijí a kterými vybavují své domovy. Naše řada luxusního nábytku se sama adaptuje Vašim potřebám.„Cítit se dobře“ – životní filozofie, která se více a více rozšiřuje a kterou zastáváme i my. Spoléháme na inovaci a angažovanost, na kompetentní spolupracovníky, kteří se ve spolupráci s námi cítí dobře. Tento pohled na věc nám přinesl velké množství spokojených partnerů a zákazníků po celém světě.

 

Ewald Schillig | Výroba a životní prostředí Tvrzení, že pouze produkty, které jsou přátelské k životnímu prostředí, jsou skutečně dobrými produkty, je část naší obchodní filozofie. Naše výrobní postupy a naše produkty jsou absolutně zdravotně nezávadné. Naše výrobní postupy rovněž neprodukují freony nebo formaldehydy. Rovněž nepoužíváme rozpouštědla a těžké kovy. 

 

Ewald Schillig | Kvalita Náš polstrovaný nábytek nese pečeť kvality Deutschen Gütegemeinschaft Möbel e.V. (Německá Asociace kvality nábytku) – pečeť, která svědčí o vysoké kvalitě našich materiálů a naší práce. Je založena na garantované jistotě, testované kvalitě a zdravotní nezávadnosti. Výjimečná kvalita je naším nejpřednějším pravidlem. Naše vysokojakostní materiály vytvářejí ty nejlepší podmínky, abyste si mohli užívat Vašeho perfektního kusu nábytku po dlouhá léta. Naše polstrování je vystavováno extrémním podmínkám v nezávislých institutech a jen ten nábytek, který tyto extrémní testy vydrží bez jakékoliv známky poškození, může obdržet známku kvality „Zlaté M“ a následně může být vyráběn pro naše zákazníky.Jakkoliv milujeme tvar a funkčnost, klademe také velký důraz na zdravotní nezávadnost – rozhodující prvek ve zvyšování našich životních standardů. Náš nábytek je předmětem přísných pravidel Deutsches Umweltbundesamt  (Německého úřadu pro životní prostředí), a tak splňujeme všechny aktuální regulace pro životní prostředí a zdraví, v souladu se standardy kvality Deutschen Gütegemeinschaft Möbel e.V. Označení „Vyrobeno v Německu“ Vám tak garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Věci, které jsou u levných produktů kvůli dosažení co nejnižší ceny opomíjeny, jsou pro nás základním prvkem výroby.

 

 www.ewald-schillig.de

 


Popis kůží:

Kůže - L120 - Kůže, jejiž povrch je zušlechtěn vrstvou krycích barevných pigmentů, což kůži dodává rovnoměrný povrch. Póry a jizvy jsou na kůži málo viditelné. Poddajná a jednoduchá v péči, odolná i vůči extrémní zátěži a příjemná na dotek .
 
 

Kůže - L130 - Kůže zušlechtěná povrchovými pigmenty. Přírodní charakteristiky a pravidelná struktura jsou ponechány. Jemná kůže, která je pružná, odolná, komfortní a velmi hebká na dotek. 

Kůže - L140 - Výběrová silná kůže. Originální krása této vysoce kvalitní kůže s výraznou pravidelnou strukturou je úchvatná. Správnou péčí bude léty získávat krásnou patinu. Nabídne Vám silný a zároveň hebký pocit. Uspokojí i ty nejvyšší standardy.

 

Kůže - L150 - Kůže s jemnou strukturou a jemným leskem. Kůže, která byla převážně ponechána ve své přírodní formě, není pokryta nátěrem barvy. Obsahuje pouze lehké povrchové ošetření, které ji chrání před nečistotami. Tento postup vyzdvihuje vlastnosti kůže, ale zároveň je nemění. Experti u této kůže oceňují známky přírodního materiálu a růstu, rozdíly v zabarvení (melír) a strukturu, která dokazuje přírodní kvality kůže. Velmi příjemný pocit, který tato kůže zanechává na Vaší pokožce, je doprovázen propustností vzduchu  a excelentním klimatem sedáků. Mimořádně skvělou vlastností přírodní kůže je, že okamžitě přijímá správnou teplotu: teplotu Vašeho těla. Individuálně se přizpůsobí teplotě každého pokoje. Dalšími výhodami komfortu jsou vyjímečná měkkost.