Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

Sedací souprava Verona 3+roh+2

Kožené sedací soupravy|Gruber Polstermöbel | sedačky|Klasické sedací soupravy|Novinky » Výprodej sedaček|Soupravy kožené

Původní cena:104160
35000
cena bez DPH:28926(DPH 21%)
ušetříte: 69160 Kč
sleva: 66%
SKLADEM

DOTAZ prodejci
 
ODKAZ známému

celokožená rohová sestava Verona

 

Po předchozí domluvě je možné soupravu vystavit na Praze 9.

Nová rohová sedací souprava od německé firmy Gruber Polstermöbel. Rohový díl je po obou stranách opatřen relaxační funkcí sklopných zádových opěrek. Potahový materiál je kvalitní přírodní hovězí kůže v odstínu terracotta. Výplň tvoří pětistupňová péra a studená paměťoná pěna. Model Verona.

 

Typ kůže LaVita (síla 0,9-1mm, příjemná na dotek, snadné čištění, zušlechtěná systémem Queenline pro delší životnost).

 

Rozměr 250 x 215cm, výška 98cm, hloubka 90cm, výška sezeni 50 cm

 

Model je z kolekce zdravého sezení Ergowell. Všechny Ergowell modely mají pěti-stupňové sedací pružiny a zaoblený podpůrný pás v oblasti bederní páteře. Model byl vyroben podle ortopedicko-ergonomických směrnic pro radost ze zdravého sezení. V takto konstruované sedačce automaticky zaujmeme posed, který zbavuje páteř a ploténky zátěže.

Výrobce je německá firma s dlouholetou tradicí Gruger Polstermöbel, která je nositelem německého ocenění kvality "Zlaté M", které zaručuje vysokou kvalitu, zdravotní nezávadnost, dlouholetou tradici a hlavně, že firma své výrobky skutečně vyrábí v Německu v prostorách své továrny. 
 

Záruka: 24 měsíců 

 

 


 

Kůže - LAVITA (síla 0,9 - 1,1 mm)  ... hovězí useň napa, příjemná na dotek,
snadná k ošetřování, se systémem Queenline zušlechťování. K této kůži jsou přiloženy přípravky pro péči zdarma.

 

Ergowell - zdravé sezení

 

Svět se stále otáčí, někdy až příliš rychle, a my stojíme uprostřed tohoto kolotoče. Bohužel často na pokraji stresu. Toužíme po klidu a uvolnění našeho těla. Relaxace a načerpání nových sil jsou velmi důležité. A když se pak opřeme a odpočíváme, můžeme udělat také něco pro svá záda. Správné sezení je jednou z částí kvality našeho života!

 

Obzvláště důležitá je anatomická opora páteře a plotének. Nohy mají být lehce v úhlu a chodidla stát pevně na zemi. Nohy nedávejte přes sebe, neboť zatěžujete žíly.

 

Společnost Gruber má dlouholeté zkušenosti s vývojem polstrovaného nábytku. Všechny Ergowell modely mají pěti stupňové sedací pružiny a zaoblený podpůrný pás. Sedací nábytek dle ortopedicko-ergonomických směrnic pro radost ze zdravého sezení.

 

V takto konstruovaných sedačkách automaticky zaujmete posed, který zbavuje páteř a ploténky zátěže. Záda sama přilnou k opěrce a vy budete sedět správně. Učiníte tak dobrý skutek pro svoji páteř. Stehna jsou položena na sedáku, nohy jsou ideálně zkoseny. To vám také usnadní vstávání.

 

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash