Sedací soupravy německé výroby
Jakou sedačku hledáte ?
Prodejna

aktuálně pouze online prodej do odvolání

Doprava

rozvoz po celé ČR zdarma pro soupravy na zakázku

Doporučené stranky

Měna
Návštěvnost
Dnes: 1Celkem: 1
Uživatelů online: -1

sedací souprava S-M-L | FM Munzer

FM Munzer | sedačky|Moderní sedačky

Sedací nábytek, který Vám sedne perfektně

 

Oděvy jsou vždy k dostání v několika velikostech – podle tělesných mír. Toto nyní platí i pro sedací nábytek. Neboť sofa je správně pohodlná jen tehdy, pasuje-li tělesným rozměrům. Systém S · M · L Vám tuto výhodu nabízí. Všechny sofy, elementy a křesla jsou k dostání ve třech základních velikostech, které se od sebe liší svou výškou sedu, hloubkou sedu a výškou zad. A abychom Vám Vaše rozhodnutí mezi různými velikostmi sof ulehčili, jsou všechny nabízené velikosti  S · M · L za stejnou cenu.

 

 

Vyberte si mezi Vaším nábytkem ušitým na míru Vaší postavěNaše doporučení pro rozdělení

S · M · L systému:

M        – pro osoby mezi 165 a 180cm (standardní velikost sedacího nábytku)

L         – pro osoby nad 180cm

S         – pro osoby pod 165cm

S plus  – pro osoby pod 165cm, které si k sezení žádají vyšší sofy

 

Více komfortu, více flexibility  Systém  S · M · L se liší od „levných pseudo-individuálních systémů“ zvláště svou nekompromisností a kvalitní realizací. Neboť s různými velikostmi narůstá nebo naopak klesá sofa kompletně, čili i v kostře.K tomu jsou všechny velikosti  vzájemně kombinovatelé, například  L-křeslo s M-dvousedem. Aby si každý z rodiny mohl užít své oblíbené místo s jeho individuálním komfortem. A díky harmonickému designu zůstává estetický celkový dojem sedací sestavy zachován i přes odlišné velikosti.

 

Perfektní i pro Váš domov  Systém S · M · L padne skvěle nejen Vašim tělesným rozměrům, ale i velikosti Vašeho obývacího pokoje. Vedle třech velikostí  S · M · L můžete volit i z široké nabídky elementů v různých šířkách. Tak máte volbu mezi třemi různými šířemi křesel, čtyřmi šířemi dvousedů a třemi šířemi trojsedů. A myslete i na to, že každý element můžete mít v dostupných šířkách v provedení nejen  S · M · L, ale i S plus!A to zdaleka není vše, co Vám systém S · M · L nabízí! U systému S · M · L si můžete také zvolit tvrdost posedu, která Vám vyhovuje nejlépe. Zvolte si mezi posedy  Standard (pružinové jádro), Soft (Bultex studená pěna) a Extra Soft (studená pěna Bultex). U všech modelů série S · M · L můžete vybírat mezi dřevěnými a metalovými nožkami – částečně také mezi dvěma výškami. Přesné možnosti volby nožiček se liší u každého modelu.

 

Výhody• Optimální komfort posedu díky individuálnímu přizpůsobení se velikosti sedacího nábytku; také u rohových dílů• Koncept S · M · L respektuje různé tělesné rozměry• Přizpůsobení tvrdosti posedu Vašim požadavkům• Rozsáhlý typový lístek a různé sofy – například volitelná šíře křesel Vám nabízí přizpů    sobení se požadavkům vašeho pokoje    • Koncept S · M · L nabízí také řešení pro malé pokoje• Mnoho praktických funkcí pro ještě větší pohodlí• Různé designy pro každý vkus• Vyrobeno v Německu: použití ověřených materiálů a vysoce kvalitního zpracování• Oceněno známkou kvality „Zlaté M“ institutem DGM Deutsche Gütegemeinschaft Möbel.

 

Potahové materiály: klasické látky, Alcantara, Longlife, Enoa, kůže

 

    

 

Výplně sedáků: Comfort Bultex / 2 varianty: pružiny + studená pěna

 

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash
 

Podobné produkty:

sedací souprava Donna | Ewald Schillig
sedací souprava Jazz | FM Munzer